Finaliści edycji 2019


1. The Boars

Tomasz Kopecki - wokal/gitara
Wojciech Łabacz - gitara
Sebastian Szyperek - bas
Bartosz Gajewicz - perkusja

The Boars tworzy czwórka najlepszych przyjaciół, których średnia wieku wynosi 17 lat. Muzyka, którą tworzą to głównie rock, lecz niekiedy w ich kompozycjach można usłyszeć trochę popu oraz punka. Dla każdego z nich muzyka jest ogromną pasją, z którą chcą wiązać całe życie. Jak twiedzą, "poprzez naszą ciężką pracę i determinację możemy cieszyć się coraz większą ilością koncertów, jednym z nich, który był dla nas jednym z najważniejszych był support zespołu Happysad. Na naszym koncie w ostatnim czasie pojawiła się również nagroda w postaci pierwszego miejsca w wojewódzkim przeglądzie zespołów Rockowych "ROCKOWANIA" 2019 oraz nagroda specjalna koncert live na antenie Polskiego Radia Białystok. Podczas półfinałów powyższego przeglądu otrzymaliśmy również nagrodę burmistrza Siemiatycz w postaci występu na Siemiatycze Blues Rock Festival 2020. Ogromnie cieszymy się z rozwoju naszego zespołu i idziemy wciąż do przodu. Plebiscyt Niebieski Mikrofon jest dla nas wielką szansą na rozwój naszego zespołu oraz trafienie do jak największej ilości odbiorców."

The Boars
The Boars

1. The Boars - Lampy
2. The Boars - Obcy
3. The Boars - Wyspa
4. The Boars - Z giatrą na plażę
2. NO LOGO

Adrian "Adi" Łabanowski
Marcin "Bumcol" Karłowicz
Robert "Konik" Grygucis
Tomasz "Rogaty" Szymański
Kamil "Burza" Burzyński
Marcin "Namiot" Namiotkiewicz
Tomasz "Mały" Łabanowski

NO LOGO (Sejny) istnieje już 11 lat, jednak w ostatnim czasie doczekało się pierwszej długogrającej płyty. Została ona wydana przez Agora Digital Music. Zespół aktywnie działa, tworzy i koncertuje.

NO LOGO
NO LOGO
NO LOGO

1. NO LOGO - Wilki kochaja kwiaty
2. NO LOGO - Gram
3. NO LOGO - Panie prosze panów feat. Marysia Sadowska
4. NO LOGO - Jest dobrze
3. Miss God

Joanna Zubrycka - wokal, produkcja muzyczna

Miss God - to autorski projekt artystyczny Joanna Zubryckiej, białostockiej wokalistki i producentki muzycznej, powstały w 2011 roku, podczas wyborów Miss Podlasia w konkursie na Miss Polski. Do tej pory powstały 3 płyty (Widzę Cię (EP), Woda (EP), Skrzydła (LP) oraz kilka singli - "Weź swoją więź", "Strój", "Could you". Do swoich produkcji artystka zrealizowała samodzielnie i we współpracy z innymi twórcami (głównie z podlasia) ok. 10 teledysków. Miss God tworzy również muzykę teatralną, filmową i radiową - "Śnieżka" reż. P. Bergera, która miała swoje pokazy na festiwalach w Polsce i za granicą, "Łagodna" wg F. Dostojewskiego, reż. K.Michałkiewicz, I Program Polskiego Radia, spektakl taneczny "Le Flux" reż. Julia Dondziłło, premiera w Paryżu. Artystka zagrała dziesiątki koncertów w Polsce i za granicą (m.in. Openair Heineken Festiwal, Up to Date Festival, Soundrive Festival, Ambition Festiwal w Londynie, FilmPolska Festiwal w Berlinie, Yahy Festiwal Teledysków, Electronic Beats Festival w Poznaniu support (Modeselector). Miss God współpracuje z innymi białostockimi artystami (Vshood,Południce, Monilovemusic, Cira), a jej utwór we współpracy z Lukasyno osiągnął oglądalność 9,5 mln na kanale you tube. Obecnie Miss God realizuje projekty kulturalne we własnej pracowni artystycznej, która mieści się na ul.Krakowskiej 1 w Białymstoku. Prowadzi warsztaty artystyczne oraz działa na rzecz integracji białostockich twórców. Bliskie jej wartośći to : TOŻSAMOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ.

Miss God
Miss God

1. Miss God - SEA
2. Miss God - Wiosna w Kosmosie
3. Miss God - Nasza Planeta
4. Miss God - Could You
4. POLSKA B

Marcin "Moris" Aniśko - wokal, synth, bas
Rafał "Miki" Mikiewicz - gitara, wokal
Rafał "Sylas" Zalewski - perkusja, wokal
Grzegorz "Łokeć" Hurko - perkusja, synth, wokal
Marek "Xep" Ksepko - gitara, synth, wokal

Zespół powstał w 2010 roku w okolicach Białegostoku, z inicjatywy Xepa (gitarzysty) i Sylasa (perkusisty), którzy pogrywali sobie dla własnej radochy w piwnicy na wsi. Krótko po tym, do współpracy zaprosili Morisa. W błyskawicznym tempie powstało kilka utworów, z którymi kapela rozpoczęła koncertowanie w miejscowych pubach. Przyjęcie ze strony publiczności przerosło wszelkie oczekiwania, okazało się bowiem, że Polska B swoją muzyką daje radochę innym. Przyszedł więc czas na większe koncerty. Zespół dzielił scenę z takimi tuzami, jak Kazik Na Żywo, Strachy Na Lachy, Closterkeller, Lao Che, Łąki Łan, Poparzeni Kawą Trzy, Jelonek, Luxtorpeda, Proletaryat, Mela Koteluk, Dr Misio, Cochise, Lipali oraz Illusion. Jest też laureatem wielu przeglądów i festiwali (Wielki Ogień, Ciechan Cover Festival, Rockowania, My Stage, ZMRock, Giwera, Rock On, Konfrontacje, Elbląg Rocks Europa i wiele innych). Zakwalifikował się do polskiego finału międzynarodowego turnieju Hard Rock Rising, organizowanego przez sieć lokali Hard Rock Cafe. Jakiś czas temu wystąpił na Juwenaliach w Białymstoku. Piosenka pod tytułem „Batman” dotarła do pierwszego miejsca na Liście Przebojów Fabryki Zespołów. Podobnie stało się też z utworem „Nie Musisz Biec”, który zyskał też miano piosenki tygodnia białostockiego Radia Akadera. We wrześniu 2014 r., Polska B zrealizowała pierwszy w swojej historii teledysk. Wystąpił w nim Paweł Małaszyński – jeden z czołowych polskich aktorów. Towarzyszyła mu drużyna futbolu amerykańskiego, Lowlanders Białystok. W ciągu jednej doby, bez żadnej promocji, klip uzyskał prawie sześć tysięcy odsłon (obecnie, ma ich ponad 20 tysięcy). W ten sposób, zespół promował swój debiutancki album. W lutym 2015 roku, bardzo pochlebną recenzję płyty umieścił na swoich łamach „Teraz Rock” – największy magazyn muzyczny w Polsce. Równie entuzjastycznie odniosła się do niej także „Estrada i Studio”. W grudniu 2017 r., do zespołu dołączył kolejny gitarzysta – Rafał „Miki” Mikiewicz – weteran podlaskiej sceny. Polska B oficjalnie stała się więc kwartetem. I jako kwartet przygotowała materiał na swój drugi album „Czasu Nie Ma”, który nagrała w białostockim studio Dobra 12. Premiera albumu miała miejsce w październiku 2019 r. Na koncercie premierowym Polacy B wystąpili w poszerzonym składzie, z dwoma perkusistami. Jako kolejny członek kapeli zaprezentował się Grzegorz „Łokeć” Hurko, który dołączył do zespołu w styczniu 2019 roku z warszawskiego zespołu Oneiric. Koncert okrasił solowy występ lidera tego zespołu – Tomka Nowaka. We wrześniu i październiku kapela opublikowała trzy teledyski zrealizowane samodzielnie do utworów z drugiej płyty. W ostatnich 5 laty Polska B zagrała ponad sto koncertów w całym kraju i szykuje się do koncertowej promocji materiału z drugiej i trzeciej płyty, do której nagrania właśnie przystępuje. Płyta „Pierwiastek żeński” zostanie zrealizowana również w studio Dobra 12.

POLSKA B
POLSKA B
POLSKA B
POLSKA B

1. POLSKA B - Łazarz
2. POLSKA B - Legenda Wschodu
3. POLSKA B - Najciszej
4. POLSKA B - Trzecia Rano
5. BRIGHT OPHIDIA

Cezary Mielko - instrumenty perkusyjne
Adam Bogusłowicz - śpiew
Przemysław Figiel - gitara, śpiew
Mariusz Rusiłowicz - gitara basowa
Marek Walczuk - gitara

Rozwój artystyczny: 20 lat grania, 4 oficjalne płyty i sporo koncertów, m.in. ostatnio z ich idolami, w tym Dream Theater, Richie Kotzen, Haken oraz Soen. Newsy: 14.10.2019 roku wydali singiel "In Your Eyes", do którego zrobili klip razem z MMPStudio oraz zapowiadają pracę nad nową 5 już oficjalną płytą.

BRIGHT OPHIDIA
BRIGHT OPHIDIA
BRIGHT OPHIDIA

1. BRIGHT OPHIDIA - IN YOUR EYES
2. BRIGHT OPHIDIA - MY LUST MY FEAR
3. BRIGHT OPHIDIA - MY HEART TELLS ME NO
4. BRIGHT OPHIDIA - IT'S TIME
6. SamoHa

Piotr Maksim - wokal
Jacek Bartnicki - gitara
Karol Kuczyński - instrumenty klawiszowe
Krzysztof Matosek - bas
Jakub Rajecki - perkusja

Zespół SamoHa powstał w styczniu 2018 roku w Białymstoku z inicjatywy lokalnych muzyków. Wspólne muzyczne zainteresowania oraz doświadczenia z przeszłości, pozwoliły wykreować nowy band, ocierający się o Hip Hop z elementami funky i ciężkiego rocka. Sceniczny debiut formacji miał miejsce na wojewódzkim przeglądzie zespołów amatorskich Rockowania 2018 w Białymstoku. Entuzjastycznie przyjęty występ zagwarantował zespołowi “awans” do finałów przeglądu, na którym wystąpiło siedem zespołów z woj. podlaskiego. Wiosną 2018 roku, formacja SamoHa rozpoczęła pracę nad kilkoma studyjnymi nagraniami. Pierwszym utworem promującym band została piosenka “I tak to zrobię 2018”. Do piosenki został zrealizowany klip. W listopadzie 2018 roku zespół zakwalifikował się do konkursu Start NaGranie organizowanego przez Program 3 Polskiego Radia. W styczniu 2019 r. zespół dwukrotnie wystąpił w trakcie 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wczesną wiosną opublikowany został teledysk do utworu "Mur". Latem i jesienią band zagrał liczne koncerty. W tym autorski w klubie Fama. Obecnie zespół planuje wydać własny album.

SamoHa
SamoHa

1. SamoHa - I tak to zrobię
2. SamoHa - Mistrz Drugiego Planu
3. SamoHa - Mur
7. Mniej Więcej

Wojtek Herbreder
Rafał Mierzejewski
Paweł Wigda
Paweł Kwiatkowski
Piotr Tokajuk

Zespół istniejący od 2013 roku, rodem z Białegostoku. W 2019 roku wydali na świat "pełnometrażowy" album Atomy. Od sześciu lat stale koncertują, stale istniejeją w lokalnym (i nie tylko muzycznym) życiu Podlasia. Koncentrują się na własnych kompozycjach. Te zdają się już posiadać ich własny zespołowy mianownik. 6 lat działalności zespołu to kilkadziesiąt koncertów i występów, kilka nagród i wyróżnień, a także, co cieszy ich najbardziej, coraz szersze grono odbiorców. Szczególnie 2019 rok był aktywny dla ich muzycznej rzeczywistości. Wydanie albumu pozwoliło im zaprezentować się z innej strony niż do tej pory, ale mieli też możliwość pracy w studio w innym wymiarze niż dotychczas. Cały czas mają szczerą frajdę z muzycznego świata, jaki sobie zbudowali, dużo więc jeszcze przed nimi.

Mniej Więcej
Mniej Więcej
Mniej Więcej

1. Mniej Więcej - Atomy
2. Mniej Więcej - Małe głowy
3. Mniej Więcej - Nie ta sama wojna
4. Mniej Więcej - Trzydziesty pierwszy
8. Starsabout

Piotr Trypus (głos i gitara)
Tomasz Kryjan (gitara)
Piotr Ignatowicz (bas)
Sergiusz Pruszyński (perkusja)
Marcin Wasiluk (klawisze, mandolina, gitary)

Od siedmiu lat tworzą nostalgiczne, pełne emocji piosenki, balansujące na pograniczu alternatywnego rocka z progresywnymi i post-rockowymi odniesieniami. Zadebiutowali przed trzema laty płytą "Halflights", która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem słuchaczy oraz niezależnego środowiska muzycznego w Polsce. W czerwcu 2017 zagrali m.in na cenionym w kraju Halfway Festivalu. Natomiast pod koniec 2017 r. nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records, ukazał się ich drugi album ''Longing For Home''. Dzięki tej płycie o zespole coraz częściej pisze się za granicą. Od końca 2018 roku już jako kwintet nieprzerwanie pracują nad nowymi utworami, które złożą się na trzecią płytę. Jesienią tego roku zagrali pierwszą dłuższą trasę koncertową po Polsce, która objęła m. in Poznań, Warszawę, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź. Po raz pierwszy też udało im się wystąpić za granicą (trzy koncerty w Niemczech i Holandii). Istotą brzmienia Starsabout jest połączenie marzycielskich linii melodycznych z charakterystycznym, nostalgicznym i emocjonalnym brzmieniem gitar, które otulają słuchacza niczym delikatna, wieczorna mgła.

Starsabout
Starsabout
Starsabout

1. Starsabout - Blue Caress
2. Starsabout - Bluebird
3. Starsabout - Cry Me No Tears
4. Starsabout - Halflight
5. Starsabout - Longing For Home
9. DOTS

Ewelina Szoda - wokal
Patryk Kowalewski - gitara
Marcin Dąbrowski - bas
Mikołaj Szczygieł - syntezator, sample
Jasiek „Jano” Kulik - perkusja

Dots istnieje od sierpnia 2017 roku i składa się z grupy bardzo młodych, choć niebywale doświadczonych muzyków. Klawiszowiec ma 14 lat, a perkusista 16, z czego ten drugi w wieku siedmiu lat wydał swoją pierwszą płytę z Universal Music Polska z dziecięcym zespołem rockowym Little Breaver. Od momentu powstania Dots muzycy nastawieni byli na własne kompozycje oraz intensywne koncertowanie. Przez ponad dwa lata istnienia zespołu, kilkakrotnie zmienił się nie tylko skład, ale też profil muzyczny kapeli, który ewaluował wraz z wiekiem, czasem i dojrzałością muzyczną. W 2019 roku Dots zostało wyróżnione nagrodą specjalną przez Polskie Radio Białystok na Rockowaniach oraz 1 grudnia bieżącego roku zagrało koncert na żywo w studiu Rembrandt. Koncerty zespół uważa od początku za najmocniejszą stronę swojej działalności, wszystkie występy są przemyślane i zaaranżowane tak, aby wprowadzić słuchacza w klimat tajemniczości i lekkiej nuty niepokoju. Muzycy nie boją się przełamywania stereotypów oraz eksperymentów gatunkowych, jednak najprościej ich muzykę można określić jako pogranicza alt rocka, a raczej jego podgatunku shoegaze. W kończącym się właśnie roku, równolegle do licznych koncertów w całym kraju, zespół pracował intensywnie nad debiutanckim krązkiem. Na przełomie marca-sierpnia zarejestrował ścieżki, z których wyłonił ostatecznie materiał na pierwszą płytę, a nad którym prace zostały ukończone w grudniu br. W międzyczasie zespół próbuje promować single „Pierwszy czwarty” i „Kamy”, przygotowuje się do nagrania pierwszego teledysku promującego krążek oraz intensywnie szuka wydawcy.

DOTS
DOTS
DOTS

1. DOTS - Kamień
2. DOTS - Kamy
3. DOTS - Puk
4. DOTS - Przedwiosnie
10. Mgły

Ewa Wyszyńska (wokal)
Ada Wyszyńska (chórki)
Piotr Grudziński (gitara)
Wojciech Seńko (instrumenty klawiszowe)
Bartosz Mielczarek (bas)
Rafał Olewnicki (perkusja)

Mgły są tajemnicą, Mgły są melancholią. Z jednej strony zawieszone nad ziemią, z drugiej czasem tuż pod niebem. Zespół powstał w 2014 z inicjatywy Ewy Wyszyńskiej (rodowitej białostoczanki) i Piotra Grudzińskiego, którzy następnie zaprosili do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków. Muzycy ukończyli pracę nad debiutanckim albumem, który określić można jako alternatywny, melancholijny pop (premiera wiosną 2020 r.). Członkowie grupy wywodzą się z różnych stylistyk, ale łączy ich fascynacja dźwiękami pełnymi tajemnic. Niejednoznaczne są również teksty wokalistki Ewy Wyszyńskiej, opowiadające często o tęsknocie za czymś nieznanym. W 2017 r. zespół opublikował swój pierwszy teledysk do utworu “Czekam na lato”. Kilka miesięcy później ukazał się drugi klip do utworu “Bałtyk”. Bałtyk z powodzeniem zadebiutował na Liście Przebojów Radia Rzeszów (1 miejsce), a potem zagościł na liście TOP 20 Radia Plus Gryfice (zostal przebojem roku 2018) i kultowej Liście Programu Trzeciego Marka Niedźwieckiego. W 2018 r. Mgły zasiliły szeregi MyNameIsNew czyli projektu stworzonego przez wytwórnię Kayax, mającego na celu promowanie młodych artystów (http://mynameisnew.pl/mgly/). Utwory “Rzeka” i “Nie Mam Czasu” znalazły się na playliście MNIN: https://Kayax.lnk.to/MyNameIsNew. W tym samym roku zespół zaangażował się w kampanię społeczną “Projekt Test: Wszyscy testują się na HIV”. Muzycy wystąpili w spocie wyreżyserowanym przez Michała Tylkę u boku Grażyny Wolszczak i Mateusza Grydlika. W tle zabrzmiał pierwszy singiel zespołu “Czekam na lato”: https://www.youtube.com/watch?v=ht2jYKczmJA. W 2019 r. grupa zaczęła koncertować z materiałem, który ukaże się na pierwszym albumie. Mgliste dźwięki zabrzmiały m.in. na Fest Festival 2019 w Chorzowie, na festiwalu Naturalnie Mazury Festiwal w Węgorzewie, w Starym Maneżu w Gdańsku (support Darii Zawiałow), podczas mini koncertu w radiowej "Czwórce" i wielu salach koncertowych.

Mgły
Mgły

1. Mgły - Bałtyk
2. Mgły - Cisza Nocna
3. Mgły - Drakula
4. Mgły - Rzeka
11. Ilo&friends

Ilona Karpiuk -wokal
Andrzej Grześ-perkusja
Piotr Ignatowicz-bas
Marcin Kochanowicz-gitary
Paweł Ambrożewicz-instrumenty klawiszowe

Ilo&Friend to aktualnie jedyny na Podlasiu zespół białoruskojęzyczny wykonujący współczesną muzykę gitarową. W ciągu 14 lat działalności zarejestrował swój materiał w postaci 3 autorskich płyt "Pa darozie" (2007), "Słanieczniki" (2010), "Koła" (2016). Brzmienie ewoluowało od akustyki przez elektro-akustykę do muzyki z pogranicza art rocka i rocka progresywnego. Ilo&friends to też eksperymenty artystyczne, m. in. płyta z kolędami nagrana wspólnie z zespołem ludowym „Rozśpiewany Gródek”, ale także muzyka do filmu niemego „Prostytutka” (1926) w ramach projektu Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz portalu muzycznego Tuzin.fm - «Tuzin.Niemaula». Zespół zagrał ścieżkę dźwiękową do filmu premierowo w Operze i Filharmonii Podlaskiej, ale była także prezentowana podczas największego festiwalu filmowego w Białorusi „Listapad”. Zespół współtworzył spektakl „Tożsamość” wspólnie z tancerzami Grupy Przejściowej pod kuratelą Studia Działań Kreatywnych DanceOFFnia, a także przygotował ścieżkę dźwiękową do pięciu spektakli realizowanych przez amatorską grupę niesłyszących i niedosłyszących artystów animowaną przez Stowarzyszenie MIG-iem („Teatr i taniec migany”, „Szósty zmysł”, "Więzienie świata", "Cicha noc", «Wilki”). Zespół gościł na scenach festiwali Bardauskaja wosień, Basowiszcza, Inny Wymiar, Dni Sztuki Współczesnej, Men's Fest, Peretocze. Koncertował dotychczas w Polsce i na Białorusi.

Ilo&friends
Ilo&friends
Ilo&friends

1. Ilo&friends - blakla sinaje nieba
2. Ilo&friends - sloneczniki
3. Ilo&friends - róze
4. Ilo&friends - Malitva Hierojau
12. Funkasanki

Anka Kaptór - wokal, pianino, syntezatory, flet poprzeczny
Przemek Starachowski - perkusja, sample, syntezatory

Funkasanki przełamuje obraz typowych duetów elektronicznych łącząc na koncertach sample z perkusją, syntezatorami, fletem poprzecznym i wiodącym, niskim, kobiecym wokalem. Choć występy zespołu pozbawione są wybujałej konferansjerki, to krótkie „Funkasanki” wyszeptane po każdym utworze buduje szczególną więź pomiędzy publicznością i artystami. Funkasanki wierzą, na przekór rzeczywistości, że potrafią wybitnie tańczyć. Tworząc własne piosenki, muzycy definiują na nowo pojęcie muzyki tanecznej, kierując się złotą zasadą, będącą parafrazą słów Ewy Sonnet: „jesteśmy sami na parkiecie i R&B”. W wypadku Funkasanki jest to alternatywne R&B, neosoul i elektronika spod znaku downtempo i chillout. Funkasanki powstał w Łomży w 2015. Dwa lata poźniej nakładem własnej wytwórni wydali debiutancki album „Funkasanki”. 2017 był szczególnie ważnym rokiem dla zespołu, przynosząc m.in.: finał konkursu Opole Debiuty, Grand Prix Festiwalu Piosenki Niezależnej Noffa, Nagrodę Prezydenta Miasta Łomży za szczególne dokonania w dziedzinie kultury oraz pojawienie się utworów duetu na antenach radiowych. W 2018 wytwórnia Kayax zaprosiła zespół do projektu My Name Is New, mającego za cel promocje debiutujących artystów. Owocem współpracy jest singiel „Where Are You” oraz szereg koncertów w 2019 m.in. jako supporty Mery Spolsky i Darii Zawiałow, koncert na Kayax Academy „Spotify Masterclass” oraz Fest Festival w Chorzowie wśród takich gwiazd jak Disclosure, Meute, Metronomy, Roisin Murphy czy Little Dragon. Duet został również laureatem Festiwalu My Name Is New w Klubokawiarni Towarzyska w Warszawie, którego nagrodą były koncerty na dziedzińcu siedziby ZAiKS i Pasażu „Wiecha” oraz wyjazd i koncert na Sound Project Summer w Chorwacji. Aktualnie Funkasanki oprócz koncertowania (do tej pory duet zagrał ponad 60 koncertów) pracuje nad nowym materiałem, zatytułowanym „Last Call”. Pierwszy singiel „Split Day” będzie miał premierę na początku 2020. Od 9 lat Anka Kaptór i Przemek Starachowski prowadzą Autorską Szkołę Muzyczną Korzenny Kolektyw w Łomży. Korzenny jest organizatorem cyklicznych Warsztatów Perkusyjnych w Łomży (do tej pory odbyło się 10 edycji) oraz autorskich warsztatów wokalno-perkusyjnych Funkasanki Camp. Szkoła zorganizowała również: 3 edycje Warsztatów Perkusyjnych w Giżycku, 8 edycji Warsztatów Wokalnych w Łomży, 4 edycje Letnich Warsztatów Muzycznych, Warsztaty Młodego Realizatora oraz liczne warsztaty muzykoterapeutyczne i muzyczne w szkołach i przedszkolach. Od 2010 roku w zajęciach i warsztatach Korzennego Kolektywu uczestniczyło ponad 500 uczestników!

Funkasanki
Funkasanki
Funkasanki
Funkasanki

1. Funkasanki - Where Are You
2. Funkasanki - Foolish Heart
3. Funkasanki - Tańczące Sny
4. Funkasanki - O znowu czuję to